Privātuma politika

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar SIA LEORA, reģistrācijas Nr. 42103055293, juridiskā adrese: “Saulrieti”, Vērgales pagasts, Dienvidkurzemes novads, LV-3463, interneta vietni www.leora.lv un pakalpojumiem. 

Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz [email protected] .

  • Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.
  • Sniedzot informāciju par sevi, Pircējs dod tiesības Pārdevējam atlasīt, uzkrāt, sistematizēt un izmantot visu to informāciju un datus, kurus Pircējs tieši vai netieši sniedzis, izmantojot interneta tirdzniecības vietnes pakalpojumus.
  • Pircēja sniegtos personas datus izmantos tikai Pārdevējs un tā partneri, ar kuriem Pārdevējs sadarbojas, veicot interneta tirdzniecības vietnes administrēšanu, preču piegādi. Pārdevējs apliecina, ka neatklās Pircēja personas datus citām trešajām personām, izņemot Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktos gadījumos.
  • Pircēja personas datu aizsardzībai Pārdevējs izmanto dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Pircēja personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.
  • Pārdevējs glabā Pircēja personas datus tik ilgi, cik ilgi tie Pārdevējam ir nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim (rēķina sagatavošanai, preces piegādei un apmaksas kontrolei)  un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības (piemēram, izrakstīto rēķinu glabāšanas laiks grāmatvedībā) .